2 Comments
User's avatar
Michal's avatar

Dziś miałem szansę odwiedzić Małą, fajny klimat w środku za sprawą baristek otwartych na rozmowę! Bardzo cenię takie podejście! Kawka na batchu sztos!

Pan Nikt's avatar

Bałtyk to dobry kierunek - jeszcze 5 lat temu specialty tam praktycznie nie istniało, a teraz nagle kilka miejsc wartych objazdu. Które z tych nowych najbardziej zaskoczyło?