Dziś przeczytacie o długo wyczekiwanych otwarciach miejsc z kawą speciality i nie tylko.
Dziś miałem szansę odwiedzić Małą, fajny klimat w środku za sprawą baristek otwartych na rozmowę! Bardzo cenię takie podejście! Kawka na batchu sztos!
Bałtyk to dobry kierunek - jeszcze 5 lat temu specialty tam praktycznie nie istniało, a teraz nagle kilka miejsc wartych objazdu. Które z tych nowych najbardziej zaskoczyło?
Dziś miałem szansę odwiedzić Małą, fajny klimat w środku za sprawą baristek otwartych na rozmowę! Bardzo cenię takie podejście! Kawka na batchu sztos!
Bałtyk to dobry kierunek - jeszcze 5 lat temu specialty tam praktycznie nie istniało, a teraz nagle kilka miejsc wartych objazdu. Które z tych nowych najbardziej zaskoczyło?